0462 321 71 60
belcan@belcantur.com
İskenderpaşa Mah. Ali Naki Efen Sk. Ömer Faruk Apartmanı No 3 Ortahisar / TRABZON

VIP TRANSFER HİZMETLERİ

Belcan Tur olarak sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz, sizlerin belirlemiş oldukları programa uygun olarak hareket ederek, seçmiş olduğunuz araç ile yolculuğu sizin için keyifli bir hale getirmektedir.

VIP Transfer Hizmetleri

Sizi özel şoförümüzle havaalanında karşılayalım… Trafiği, zaman kaybını, otopark aramayı yani ulaşımla ilgili hiçbir şeyi düşünmeden siz, iş yada özel programlarınıza konsantre olun.

Yurtiçi tüm uçuşlarınızın havaalanı – otel transferlerini ve şehir turlarını hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Havaalanından veya havaalanına, dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın.

Sizlerin ve misafirlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine özel seyahat planlamaları, kişisel ve gruplara yönelik VIP transfer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

VIP TRANSFER

Sizi özel şoförümüzle havaalanında karşılayalım. Trafiği, zaman kaybını, otopark aramayı yani ulaşımla ilgili hiçbir şeyi düşünmeden siz, iş yada özel programlarınıza konsantre olun. Yurtiçi tüm uçuşlarınızın havaalanı, otel transferlerini ve şehir turlarını hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Havaalanından veya havaalanına, dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. Sizlerin ve misafirlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine özel seyahat planlamaları, kişisel ve gruplara yönelik VIP transfer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.
Şehir İçi Personel Taşımacılığı
Şehir İçi Öğrenci Taşımacılığı
VIP Transfer Hizmetleri
Filo Kiralama Hizmetleri
İskenderpaşa Mah. Ali Naki Efen Sk. Ömer Faruk Apartmanı No 3 Ortahisar / TRABZON
0462 321 71 60
© Copyright 2017 All Rights Reserved Belcan Tur Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım