0462 321 71 60
belcan@belcantur.com
İskenderpaşa Mah. Ali Naki Efen Sk. Ömer Faruk Apartmanı No 3 Ortahisar / TRABZON

GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul eden, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, kaliteli yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek, kuruluşumuzu geleceğe taşımaktayız.

ZAMANINDA ULAŞIM

Profesyonellerden oluşan ve Trabzon’un ve Bölgenin Yollarını çok iyi bilen araç sürücülerimizle, personeliniz mesai saatinden önce, huzur ve güvenle görevinin başında bulunur.

ÜSTÜN HİZMET

Eğitimli ve tecrübeli kadrolarımız, yüksek model konforlu ve güvenli araçlarımızla çalıştığımız müşterilerimizin takdirini kazanarak sektörde yenilikçi ve daima lider olmaya devam ediyoruz.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

20 yılı aşkın süredir Güler yüzlü hizmet geleneğimiz, yenilikçi anlayışımız kaliteli hizmetlerimizle benzersiz deneyimler sunmaya devam ediyoruz.
BELCAN TUR, GÜVENİLİR TAŞIMACILIK
DETAY
GÜVENLİ YOLCULUK
DETAY
GÜLER YÜZLÜ PERSONEL
DETAY
KONFORLU ARAÇLAR
Uzman Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz
KALİTE POLİTİKAMIZ
Dünya standartlarında taşımacılık hizmeti vermek üzere donatılmış modern araç ve eğitimli personelimiz ile müşteri memnuniyetini esas alıp, teknolojiden de faydalanarak, hizmet anlayışımızı yenilemeyi ve sürekli geliştirmeyi, kaliteli hizmet sunabilmek ve sektörün lideri olabilmek adına bir zorunluluk sayarız.
Şehir İçi Personel Taşımacılığı
Şehir İçi Öğrenci Taşımacılığı
VIP Transfer Hizmetleri
Filo Kiralama Hizmetleri
İskenderpaşa Mah. Ali Naki Efen Sk. Ömer Faruk Apartmanı No 3 Ortahisar / TRABZON
0462 321 71 60
© Copyright 2017 All Rights Reserved Belcan Tur Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım